O Firmie

Nasza firma powstała w 1998 roku, od samego początku jednym z naszych priorytetów była ekologia. Przez wiele lat poszukiwaliśmy nowinek technologicznych, które równocześnie dbały o najbliższe otoczenie. Jednak dopiero 11 lat później w roku 2009 technologia pozwoliła na wykorzystanie pary w codziennym czyszczeniu i doczyszczaniu powierzchni. Wtedy ekologia stała się u dla nas numerem jeden. W ofercie naszej firmy znajdziesz produkty i urządzenia parowe stworzone by dbać o nasze środowisko. Firma Eco Detailer ciągle rozszerza swoją ofertę o nowe produkty zarówno chemii czyszczącej jak i urządzenia myjące i parowe. Oferujemy przede wszystkim autokosmetyki i chemię samochodową znany i cenionych producentów. Nasi pracownicy pomogą państwu w doborze odpowiedniej chemii oraz urządzeń czyszczących. Wystarczy tylko zapytać. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

eco detailer aspekt ekologiczny najważniejszy

Dlaczego akurat aspekt ekologiczny jest dla nas najważniejszy?


Ochrona środowiska przed dewastacją i degradacją  poprzez zbiórkę opakowań po chemii i akcesoriów
Ekologia to również oszczędności zużywanej chemii oraz wody co przekłada się na mniejsze wydatki na codzienne utrzymanie czystości.
Cenimy walory estetyczne nie tylko sprzątając ale również patrząc jak to robimy.
Wspieramy naszych klientów naszą wiedzą i doświadczeniem jak dbać o nasze otoczenie i na co zwracać uwagę podczas jak i po pracy.

Bądź ekologiczny razem z nami
Również i Ty możesz przyłączyć się do licznej rzeszy ludzi dbających o swoje najbliższe otoczenie.

Możesz to zrobić w następujący sposób:

  • Używając urządzeń parowych przyczyniasz się do:
  • Używając ekologicznych środków myjących
  • oszczędności czasu
  • oszczędności wody
  • zmniejszenia ilości stosowanych środków chemicznych
  • oszczędności energii elektrycznej